محل تبلیغات شما

سلام ،  سلامی به شروع
هرشب وقتی پلکاتو رو هم میزاری و چشماتو می بندی با ی نفس عمیق به خواب میری و ی امید داری
ی امید بزرگ و اونم فرداس ، به امید فردایی متفاوت و فردایی بزرگ بزرگتر و بهتر از امروز ، امروزی که با همه اتفاقاتت پشت سرش گذاشتی و به انتهاش رسیدی
نقطه سر سطر زندگیت از ی خواب تموم میشع و با بیداری شروع میشه
خطی که خودت باید بنویسی ؛ اینکه زندگی هر روز بهت ی فرصت میده که خطی زندگیتو شروع کنی وتمومش کنی ، شاید خطی که پر از اتفاقای تلخ و شیرین باشه ؛ پر از بالا و پایین هایی که نمی دونی از کجا شروع شدن و تا کی ادامه پیدا می کنن. شاید تکرار این خط برامون انقد عادی شده که گاهی حس می کنم امروز مثل دیروزه وفردام مثل امروز و انقد راکد میکذره که از خودت می پرسی همین
گاهی این نقطه سر خطها روزامون نیستن . هفته ها و ماهامون
گاهی این نقطه سر خطهامون سالهامون هستن . سالی که پرا از نقطه سر خط های روزانس و پشت هم میان و میرن و میرسن به نقطه سر خط بزرگتر مثل سال
حالا اینجاس که فکر می کنی همین .
یکسالم گذشت و من هنوز نمیدونم واقعا زندگی همون بوده که می خواستم و همونقدر که می خواستم تلاش کردم جنگیدم یا بی خیالش بودم و چشم گذاشتم روی هم که نقطه سرخطهام تموم شه .
شاید ما هنوز معنای زندگی معنای نعمت و خدارو درک نکردیم . اینکه هروز ی فرصت هرروز نقطه سر خط هایی که ما باید خودمون تنهای تنها و با دست خودمون و بهترین حالت بنویسیم . تا خط  همامون بشه دفتر پر از خاطرات و یک فصل از کتاب ، زندگی مون بگذره و برسیم فصلی تازه
دور و برم پر ازاتفاقاست . از تولد و مرگ . از بودن و نبودن ؛ از شدن و نشدن ، از ترس و شجاعت ، از خواستن و نخواستن از توان از قدرت از صبر از شکست از پیروزی از خستگی نقطه سر خطها .
دور و برم شلوغه که یادم نره روزام نعمت سالهام رحمت اون بالاییه ، شاید جای درستی نیستم شاید تلاشم کمه ولی همیشه فرصت هست . واسه اینکه فصل زندگیتو عالی شروع کنی
فصل کتاب زندگیم شروعت مبارک

... صدای تو خوب است

هنوز از دور نگاهت میکنم !

میان حرفهایم صدایم کن

نقطه ,، ,سر ,ی ,شاید ,خط ,نقطه سر ,سر خط ,پر از ,ی فرصت ,هایی که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها